Piekarnia Białogon to zakład w którym z pasją i zaangażowaniem wypiekamy zdrowe i  smaczne
 pieczywo od 1991 roku, a więc już prawie ćwierć wieku... Naszą chlubą jest bogata i zróżnicowana oferta wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

Dzięki nieustannemu wsłuchiwaniu się w oczekiwania smakowe i jakościowe Klientów, nasze wypieki cieszą się coraz większym uznaniem, goszcząc na stołach tysięcy konsumentów. Cel który przyświeca  firmie to spełnienie oczekiwań klientów zarówno pod względem jakości naszych wyrobów jak i  ich walorów smakowych . Zakład dysponuje wysoko wykwalifikowana kadrą pracowniczą która legitymuje się dyplomami mistrzowskimi zarówno w branży cukierniczej jak i piekarniczej . Produkując nasze wyroby łączymy tradycyjne metody  prowadzenia ciast na zakwasach z nowoczesnymi technologiami wypiekowymi. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy, w którym zastosowane są najnowsze technologie zapewniające niepowtarzalny smak naszych wyrobów. Nasze wyroby  zostały zauważone zarówno przez  fachowców w branży jak i  konsumentów co przełożyło się na szereg nagród i wyróżnień.
Nasz film

"Uprzejmie informujemy, że najkorzystniejszą ofertę złożyła firma ZAP Z.P. OTKO SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Sosnowcu 41-219 przy ulicy Norwida 2, która została wybrana jako wykonawca zamówienia."
DATA: 23.08.2016

„… dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…”

Projekt  „Uruchomienie produkcji pieczywa metodami tradycyjnymi” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżet państwa

 

 
 

strona główna | firma | wydarzenia | oferta | punkty sprzedaży | kontakt